google-site-verification=XtKKqRbJ9gM24tDGa91M0fp6DO8xwwqhZOI4iSwZUMk Mylife Psikolojik Danismanlik ve Koçluk - Psikolog, Pedagog, Terapist
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mylifepsikoloji
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905447243650
  • https://www.twitter.com/mylifepsikoloji
  • https://www.instagram.com/mylifepsikoloji
Üyelik Girişi
Ziyaretçiler
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret1110259
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Anket
Hangi Koçluk Hizmetine İhtiyaç Duyuyorsunuz?
Takvim
Aile Evlilik Çift Danışmanı Ekrem Culfa 0532 158 35 55
ekremculfa@gmail.com
ONLINE AILE EVLILIK ÇİFT TERAPİSİ PSIKOLOG PEDAGOG ÇOCUK ERGEN PSIKOLOGU
13/02/2022
ONLINE AILE EVLILIK ÇİFT TERAPİSİ PSIKOLOG PEDAGOG ÇOCUK ERGEN PSIKOLOGU
 
 Online olarak psikolog pedagog çocuk psikoloğu aile evlilik çift terapisi hizmeti alabileceğiniz bir sitedir. Siteye giriş yaparak online tüm hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Herhangi bir yere gitmeden kolayca online psikologlara ulaşabiliyorsunuz. Online psikolog hizmetlerini kullanabilmeniz için siteye giriş yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitede yer alan tüm bilgileri takip ederek sizler de online hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Oldukça iyi hizmetler sunarak, sizlerin psikolog ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde karşılıyor.


Online Terapi İşlemleri

Online terapi alabileceğiniz sitede en iyi psikologlar sizlere yardımcı oluyor. Hangi konuda sorun yaşadığınız belirterek sorunlarınıza online olarak çözüm bulabiliyorsunuz. Sizlere her an ulaşarak yaşadığınız sorunları en iyi şekilde tedavi edilebiliyorlar. Oldukça iyi doktorların bulunduğu ve herkese en iyi şekilde hizmet sağlayan bir sitedir. Sitede yer alan bilgilerden yola çıkarak hangi işlemleri yapabileceğiniz kolayca görebilirsiniz.

Tüm verilen hizmetler hastaların daha iyi bir şekilde tedavi edilmesi için yapılıyor. Uygun olan psikologlardan yardım alarak sorunlarınızı online olarak aktarabilirsiniz. Yardım almak istediğiniz her konuda psikologlara ulaşabilir ve evinizden çıkmadan tedavi olabilirsiniz. Sizlere hazırlanan tüm hizmetler online olarak veriliyor. Herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz görüşmeleri sağlayabilirsiniz.

Psikolog Hizmetleri

Psikolog ihtiyacınız bulunuyorsa evinizden kolayca psikologlarla görüşebilirsiniz. Online olarak sizlere en iyi psikolog hizmetlerini sağlıyor. Kolayca siteye giriş yaparak iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İstediğiniz veya sorun yaşadığınız konuları görüşmek için hizmetlerden belirli ücretler karşılığında yararlanabilirsiniz.


229 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Sil-süpür psikolojisi nedir? Yemek yerken sil-süpür psikolojisinden kurtulmak için neler yapmalıyız? - 10/06/2024
Sil-süpür psikolojisi nedir? Yemek yerken sil-süpür psikolojisinden kurtulmak için neler yapmalıyız?, Neler yapmamalıyız? 👨‍🏫Değerli Okurlarım, Takipçilerim ve Hayranlarım; Bugünkü yazımda, "Sil-süpür Psikolojisi"ni ele alacağız. Sil-süpür psikol
Empatik İletişim Yolları Nelerdir❓ - 07/06/2024
Empatik İletişim Yolları Nelerdir❓ 👇👇👇 👨‍🏫👩‍🏫Empatik iletişim, karşımızdaki insanın hislerini, düşüncelerini ve bakış açısını anlamaya ve ona bu doğrultuda tepki vermeye dayanan iletişim şeklidir. 🥰Empatik iletişimin temel yolları şunlardır:
🔥🥵Bunaltan sıcak hava koşullarında Psikolojik Durumumuzu nasıl koruyabiliriz❓🔥🥵 - 04/06/2024
🔥🥵Bunaltan sıcak hava koşullarında Psikolojik Durumumuzu nasıl koruyabiliriz❓🔥🥵 🥵Sıcak havalarda bunalan insanların psikolojisini korumak için bazı #önlemler almak önemlidir.
Pedagog Kimdir? Hangi Durumlarda Çocuk Pedagoguna Gidilir? - 03/06/2024
Pedagog Kimdir? Hangi Durumlarda Çocuk Pedagoguna Gidilir? Pedagog, eğitim bilimleriyle ilgilenen bir uzman, psk danışman ya da akademisyendir.
Vatan Psikolojisi Nedir?, Vatan Aşkı Nasıl Oluşur, Vatanı Yeni Nesillere Sevdirmek için Neler Yapma - 01/06/2024
Vatan Psikolojisi Nedir?, Vatan Aşkı Nasıl Oluşur, Vatanı Yeni Nesillere Sevdirmek için Neler Yapmalıyız?, Vatanımıza göz dikenlerle nasıl mücadele etmeliyiz?
Vatan Psikolojisi Nedir? - 31/05/2024
Vatan psikolojisi, bireyin veya toplumun kendi vatanına (ülkesine) karşı geliştirdiği psikolojik bağlılık, aidiyet hissi ve duygusal tutumları ifade eden bir kavramdır.
👨🏻‍🏫👩‍🏫How can I communicate more boldly with my foreign classmates? How can I make my voice he - 26/08/2023
👇👇👇 You can follow the steps below to communicate more boldly with your fo
👨🏻‍🏫👩‍🏫Yabancı sınıf arkadaşlarımla nasıl daha cesur iletişim kurabilirim? Sesimi nasıl duyurab - 26/08/2023
👨🏻‍🏫👩‍🏫Yabancı sınıf arkadaşlarımla nasıl daha cesur iletişim kurabilirim? Sesimi nasıl duyurabilirim? Bana katılmalarını sağlamak için ne yapmalıyım? Ne yapmamalıyım? 👇👇👇Yabancı sınıf arkadaşlarınızla daha cesur bir şekilde iletişim kurmak
👨🏻‍🏫Psikolojik Yorgunluk Nedir? 👩‍🏫Psikolojik yorgunluğu yenmenin yolları - 24/08/2023
psikolojik yorgunluk, duygusal, zihinsel ve fiziksel açıdan aşırı tükenmişlik hissiyle karakterize olan bir durumdur. Yoğun stres, duygusal aşırı yüklenme, sürekli baskı altında olma, zorlu yaşam olayları veya uzun süreli zorlayıcı çalışma koşulları
 Devamı